Nyheter

8 deltagere

10.05.2017
- BYF

14 deltagere

1. Ferdinand ELIASSEN (BYF) - 19p.

2. Adam TUMIDAJEWICS - 17p.

3. Casper Muus BENDIKSEN - 13p.

27.04.2017
- samuilfekting16

15 deltagere

1. Ferdinand ELIASSEN (BYF) - 20p.

2. Anne Marit Morvik - 17p.

3. Harald Irgens-Jensen - 14p.

22.03.2017
- BYF

Onsdagsserie #4 01.03: 18 deltagere

1. Ferdinand ELIASSEN (BYF) - 23p.

2. Emil Friis Ruud - 20p.

3. Anton Ræder - 17p.

17.03.2017
- BYF

TRK "Onsdagsserie"

 TRK "Onsdagserie" i januar - juni 2017

Deltakelse: fektere fra BYF og andre klubber
Serie består av 8 treningskonkurranser.

Datoene: 11.01, 25.01, 08.02, 01.03, 22.03, 26.04, 10.05, 31.05 kl. 19:00 - 21:30

1 treningskonkurranse består av puljerunde og DE med alle plasser
Poeng i hver konkurranse: siste plass - 1p. nest siste - 2p. osv, 3. plass får 1 bonuspoeng, 2. – 3, 1. – 5 bonuspoeng.

OBS! ALLE resultater teller til premieutdeling (inkl. fektere fra andre klubber)

Utstyrspremier til 6 beste. i klasse SJK og 3 beste i klasse U15U13 (f.å 2002 og yngre), Fektere som deltar i alle treningskonkurranser får ekstra premier.

 

Nr NAVN Aldersklasse 11.jan 25.jan 08.feb 01.mar 22.mar 26.apr 10.mai 31.mai SUM (6)
Pl. Pg. Pl. Pg. Pl. Pg. Pl. Pg. Pl. Pg. Pl. Pg. Pl. Pg. Pl. Pg.
1 Emil F-R. J     1 18 7 13 2 20                 51
2 Ferdinand E. J 9 8     3 18 1 24                 50
3 Casper M.B. J 1 21     9 11 4 16                 48
4 Jens S. J 3 15 3 12     6 13                 40
5 Ivan E. K 10 7 6 8 11 9 7 12                 36
6 Anne M. S 5 12 5 9 8 12                     33
7 Harald I-J. V     2 15     5 14                 29
8 Wojciech K. (POL) J         1 24                     24
9 Wojciech L. (POL) J         2 21                     21
10 Gilbert G. K 7 10     12 8                     18
11 Erik E. J 2 18                             18
12 Anton R. J             3 17                 17
13 Francesco C. (ITA) J         4 16                     16
14 John Hugo P. (FF) V         5 15                     15
15 Ole Henrik P. (FF) S         6 14                     14
15 Kamile D. J         14 6 11 8                 14
17 Fanni L. S 6 11                             11
18 Kaja F.R. K 15 2                             2
U15, U13 (f.å. 2002-)
1 Samuel S. U15 8 9 7 7 13 7 9 10                 33
1 Andreas K. U15 4 13 4 10                         23
3 Nicklas A. U15 12 5 8 6 10 10                     21
4 Erik H. U13 13 4     16 4 8 11                 19
5 Edvard E. U15     9 5 17 3 10 9                 17
5 Julia N-Z. U15 11 6 10 4 15 5                     15
7 Joachim S-G U15 14 3 11 3     12 7                 13
8 Eirik H-J. U13     13 1     13 6                 7
9 Daniel B U15 16 1 12 2 19 1 17 2                 6
10 Inge S. U13         18 2 16 3                 5
10 Mikael B. W. U15             14 5                 5
12 Franz Philip P.H. U11             15 4                 4
13 Chloe B. U15             18 1                 1

Kalender

Mai
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

31.05.2017
Treningskonkurranse "Onsdagsserie #8"

19:00 - 21:00

BYF